Cebula to stan umysłu takie mamy forum.

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Cebula to stan umysłu takie mamy forum. » Reklama i poligrafia » Jaka forma reklamy najlepsza?


Jaka forma reklamy najlepsza?

Posts 1 to 9 of 9

1

Witam serdecznie,  chciałbym się dowiedzieć jaka forma reklamy według was jest najlepsza:) Co myslicie?

0

2

Może pozycjonowanie w internecie? Według mnie to jest dobre rozwiązanie w obecnych czasach jedno z lepszych :)

0

3

na czym polega to "pozycjonowanie" ? jak to wygląda?

0

4

taką tajemną wiedzę posiadają tylko pracownicy firm pozycjonerskich. to już wyższy level wtajemniczenia. czarna strona mocy.

0

5

Weź sobie reklamę w radio albo tv na pewno będziesz zadowolony  z przyrostu klientów.

0

6

Nie ma to jak   displaye kartonowe jak dla mnie to bardzo dobra metoda która daje klientów. Warto sobie ogarnąć taką dobrą reklamę i standy reklamowe które będą nasz produkt eksponować.

0

7

Ja bym rozważył solidne standy reklamowe. To bardzo dobra opcja, sam z takiej korzystam i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

0

8

Przy reklamie warto zadbać nawet o najmniejsze szczegóły, nawet dobrze mieć sygnowane naszym logiem taśmy pakowe sklep internetowy wwwfolie-stretch24.pl robi takie na zamówienie. szczerze mówiąc są najlepsi w tym fachu :)

0

9

Każda reklama jest tak naprawdę dobra, zależy po prostu jaki masz fundusz na nią do wydania. Jak jest duży to i reklamę w tv możesz sobie wykupić :)

0


You are here » Cebula to stan umysłu takie mamy forum. » Reklama i poligrafia » Jaka forma reklamy najlepsza?